Koncesja turystyczna nr 3 z dnia 5.11.1999r. wydane przez Wojewodę Kujawsko - Pomorskiego

Wycieczki szkolne – Świnoujście – Międzyzdroje – Ahlbeck

ŚWINOUJŚCIE – MIĘDZYZDROJE – AHLBECK

Program imprezy:

1 Dzień: Wyjazd w kierunku Wałcza; zwiedzanie z przewodnikiem Wału Pomorskiego; wyjazd w kierunku Świnoujścia; przyjazd do Świnoujścia, zakwaterowanie, obiadokolacja – spacer na promenadę (kolorowe fontanny), nocleg.

2 Dzień: Śniadanie; wyjazd w kierunku Wapnicy – turkusowe jeziorko po byłej kopalni kredy, następnie przejazd do Międzyzdrojów – wejście do Wolińskiego Parku Narodowego / zwiedzanie rezerwatu żubrów/, przejazd na punkt widokowy Wzgórze Gosań (95 m.n.p.m), spacer po Międzyzdrojach (Aleja Gwiazd, molo, Park Zdrojowy, czas wolny);wyjazd do Świnoujścia – Latarnia Morska i szkolenie wojskowe w Forcie Gerarda; obiadokolacja, nocleg.

3 Dzień: Śniadanie; Rejs statkiem CHATEAUBRIAND – Świnoujście – Kanał Piastowski – Kanał Mieleński – Stara Świnia – Rezerwat Ptactwa – Terminal Promów Morskich – Port – Latarnia Morska – Falochron 1 km w morze, spacer po falochronie do Stawy Młyny, wyjazd do Niemiec miejscowość Kamminke (widok na cały Zalew Szczeciński, wejście na Golm (punkt widokowy) i cmentarz ofiar bombardowania Świnoujścia, przejazd do Heringsdorf’u (najdłuższe molo w Europie), Ahlbeck spacer po mieście, molo i promenada; powrót do ośrodka, obiadokolacja, dyskoteka, nocleg.

4 Dzień: Śniadanie; wyjazd w kierunku Gryfina; wejście do Aqua Parku LAGUNA – 2 godzina zabawa na basenach (rwąca rzeka, zjeżdżalnie, sztuczna fala), obiad; wyjazd w kierunku powrotnym; przyjazd ok. 21:00.

CENA: 520 zł./os. (przy grupie 40-45 osób)

CENA: 590 zł./os. (przy grupie 30-35 osób)

*Koszt wycieczki został skalkulowany na podstawie aktualnego cennika danych usług, świadczeń zawartych w programie.
*Koszt może ulec zmianie jedynie w przypadku rezygnacji  z niektórych wstępów lub zmiany świadczeń ujętych w ofercie.

Zapewniamy:

– transport autokarem,
– zakwaterowanie (3 noclegi),
– wyżywienie (3 śniadania, 3 obiadokolacje, 1 obiad),
– bilety wstępu (fortyfikacje, latarnia morska, WPN, basen),
– opieka pilota i przewodnika miejscowego,
– bezpłatny udział 3 opiekunów.

Uwzględniamy wszystkie życzenia klienta dotyczące programu oraz trasy wycieczki