Koncesja turystyczna nr 3 z dnia 5.11.1999r. wydane przez Wojewodę Kujawsko - Pomorskiego

Wczasy w Górach – Spa Budowlani

w Szczawnicy

 

 

Jest to malowniczo położony na stoku góry Bryjarka, w części uzdrowiskowej w Szczawnicy. W skład kompleksu wchodzi hotel *** oraz ośrodek sanatoryjno-wypoczynkowy.

Na terenie kompleksu: basen kryty, sauny: sucha i parowa, jacuzzi,gabinety zabiegowe: inhalacji, fizykoterapii, hydroterapii, gabinety masażu, atelier fryzjerskie, kawiarnia, sala konferencyjna, salon Spa, solaria, pokój zabaw, grill, plac zabaw, boisko do siatkówki, ścieżka zdrowia, parking monitorowany, niestrzeżony.

Hotel*** Spa Budowlani oferuje 32 komfortowe pokoje 2-osobowe z możliwością dostawki wyposażone w: 2 łóżka o szerokości 90 cm każde z możliwością zsunięcia, mini-lodówkę, czajnik, telefon, suszarkę do włosów, sejf, Wi-Fi, TV-32, balkon z widokiem na Szczawnicę lub Małe Pieniny

Ośrodek sanatoryjno-wypoczynkowy Spa Budowlani oferuje przytulne pokoje 1,2,3-osobowe, oraz apartamenty przeznaczone dla 2-4 osób. Wszystkie pokoje z łazienkami, wyposażone są w TV, radio, telefon, czajnik. Apartamenty składają się z dwóch pokoi oraz aneksu kuchennego i wyposażone są w: TV, suszarkę do włosów, lodówkę, czajnik, telefon.

 

Wejdź do Salonu Spa i pozwól zaopiekować się sobą! Odnowiony na ciele i duszy człowiek jest w stanie radować się z każdego momentu?

 

UWAGA! REZERWUJĄC WCZASY W NASZYM BIURZE PŁACISZ TYLE SAMO CO W OŚRODKU.