Koncesja turystyczna nr 3 z dnia 5.11.1999r. wydane przez Wojewodę Kujawsko - Pomorskiego

Sanatorium Modrzew

Sanatorium Uzdrowiskowe Modrzew położone jest na zielonych Kujawach w inowrocławskim Parku Solankowym, słynącym ze sprzyjającego klimatu i naturalnych walorów leczniczych, w sąsiedztwie Ogrodów Papieskich, 400 metrów od Tężni Solankowych, w ciszy z dala od zgiełku miejskiego.

Czterokondygnacyjny obiekt sanatoryjny posiada 200 miejsc noclegowych, 2 nowoczesne windy, płatny oświetlony parking samochodowy. Kuracjusze kwaterowani są w pokojach 1 i 2 osobowych z pełnym węzłem sanitarno – higienicznym i balkonem. Pokoje, łazienki i balkony są w pełni dostosowane dla wszystkich grup osób niepełnosprawnych, także dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Wszystkie świadczone usługi: badania lekarskie, zabiegi lecznicze, wyżywienie, zakwaterowanie, rozrywka, bezpłatny dostęp do Internetu, kaplica rzymsko – katolicka oraz leczniczy basen solankowy zlokalizowane są w jednym budynku.

Znajdujące się na parterze centrum lecznicze zapewnia wszystkim gościom szerokie spektrum zabiegów oraz całodobową opiekę medyczną. Pobyt w sanatorium to przede wszystkim zabiegi lecznicze i sesje rehabilitacyjne. Wiemy jednak, że dla zdrowia psychicznego niezbędne są także rozrywka i relaks, dlatego sanatorium dokłada wszelkich starań, by kuracjusze mieli odpowiednie miejsce do odpoczynku nie tylko na terenie obiektu, ale również poza nim.

W okresie letnim w Sanatorium Modrzew kuracjusze mają okazję do spotkań przy pieczonych kiełbaskach i pajdzie chleba kujawskiego z ogórkiem kiszonym. Wspólne biesiadowanie umilają Państwu największe przeboje Państwa ulubionych artystów. Poniżej przedstawiamy fotki obiektu z lotu ptaka.

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą i galerią obiektu odsyłamy bezpośrednio Państwa na stronę internetową sanatorium: https://modrzew.biz.pl/