Koncesja turystyczna nr 3 z dnia 5.11.1999r. wydane przez Wojewodę Kujawsko - Pomorskiego

Mazury, Suwalszczyzna i Wilno

Wilno jest jednym z najchętniej odwiedzanych miast Europy Wschodniej, szczególnie bliskim sercu Polaków. Nierozerwalnie związani z nim są Mickiewicz, Słowacki, Moniuszko, w Ostrej Bramie „świeci Panna Święta”, na cmentarzu na Rossie spoczywa serce marszałka Piłsudskiego.
Do Wilna przyjeżdża się nie po to, żeby zobaczyć, ale przede wszystkim żeby pobyć. Pospacerować cichymi uliczkami, posiedzieć w stylowych kafejkach, posłuchać starszych mieszkańców rozmawiających ze śpiewnym zaciągiem…
Udajmy się na Litwę, odwiedźmy to niepowtarzalne miasto oraz Troki – miejsca tak bliskie naszym sercom.

Program imprezy:

1 Dzień: Wyjazd 5:00, przyjazd do Świętej Lipki – zwiedzanie Sanktuarium; przejazd do Kętrzyna – zwiedzanie Kwatery Hitlera („Wilczy Szaniec”); przyjazd do Suwałk lub okolic – zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 Dzień: Śniadanie; Troki – zwiedzanie z przewodnikiem zamku księcia Witolda na wyspie; Wilno zwiedzanie  z przewodnikiem:  Stare Miasto, Ostra Brama, Góra Trzech Krzyży, Cmentarz na Rosie, Cerkiew św. Ducha, Pomnik A. Mickiewicza oraz Uniwersytet Wileński; powrót na bazę, obiadokolacja, nocleg

3 Dzień: Śniadanie, zwiedzanie Suwalskiego Parku Krajobrazowego; punkty widokowe w Turtulu i Smolnikach – wejście na Cisową Górę – zwaną Suwalską Fudżijamą; jezioro Hańcza, Stańczyki – „Wiadukt Północny” – najwyższy most w Polsce; powrót na bazę, obiadokolacja,nocleg.

4 Dzień: Śniadanie; Augustów – rejs statkiem po kanale augustowskim; obiad na trasie; przyjazd ok. 22:00

CENA: 690 zł (przy grupie min. 40 osób)

 

 Zapewniamy:

– transport autokarem
– zakwaterowanie ( 3 noclegi w pokojach 2,3,4 osobowe z łazienkami),
– wyżywienie ( 3 śniadania, 1 obiad, 3 obiadokolacje),
– opieka pilota i przewodnika miejscowego,
– bilety wstępu (Wilczy Szaniec, Wilno-Troki, SPN, rejs statkiem)
– ubezpieczenie NNW.

Uwzględniamy wszystkie życzenia klienta dotyczące programu oraz trasy wycieczki