Koncesja turystyczna nr 3 z dnia 5.11.1999r. wydane przez Wojewodę Kujawsko - Pomorskiego

Bieszczady i Lwów

Niewiele jest w Polsce miejsc równie pięknych i drogich sercu jak Bieszczady. Niezwykle malownicze i dzikie tereny od lat przyciągają ludzi, którzy spragnieni są wypoczynku w bezpośrednim kontakcie z naturą. Bieszczady mają najlepiej zachowane środowisko naturalne w całej środkowej Europie, chronione w drugim na świecie międzynarodowym rezerwacie biosfery, który został wpisany przez UNESCO na listę światowego dziedzictwa Kultury. Proponujemy Państwu wycieczkę która pozwoli dostrzec piękno dziewiczej przyrody tego uroczego zakątka naszego kraju.

Program imprezy:

1 Dzień: Wyjazd o 6:00; przyjazd do Sandomierza zwiedzanie miasta, czas wolny; przejazd do Łańcuta – czas wolny, zakwaterowanie,obiadokolacja,nocleg.

2 Dzień: Śniadanie; Łańcut – zwiedzanie pałacu z przewodnikiem; wyjazd w kierunku Bieszczad;  Polańczyk, Zalew Soliński (rejs statkiem); zakwaterowanie – obiadokolacja,nocleg.

3 Dzień: Śniadanie; zwiedzanie z przewodnikiem Dużej Pętli Bieszczadzkiej (Lesko, Ustrzyki Dolne, Ustrzyki Górne, Cisna) – stare cerkiewki, kościółki drewniane, cmentarz Bojków (ewentualnie wejście na Połoninę Caryńską lub Wetlińską); obiadokolacja,nocleg.

4 Dzień: Śniadanie; wyjazd do Lwowa – zwiedzanie z przewodnikiem: Cmentarz Łyczakowski, Cmentarz orląt, Stare Miasto, plac Mickiewicza, Kościół Dominikanów, Kaplica Boimów, Katedra Łacińska, Opera Cerkie Preobrażeńska, Katedra Ormiańska, Kamienicka Królewska, zabytkowa apteka, wejście na Kopiec Unii Lubelskiej; obiadokolacja i nocleg w Przemyślu.

5 Dzień: Śniadanie; Kazimierz Dolny – zwiedzanie ruin zamku i starego miasta; obiad na trasie; powrót ok. 23:00.

CENA: 700 zł (przy grupie min. 40 osób)

 

Zapewniamy:

– transport autokarem,
– zakwaterowanie (4 noclegi w pokojach 2,3,4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym),
– wyżywienie (4 śniadania, 1 obiad, 4 obiadokolacje),
– opiekę pilota i przewodnika miejscowego,
– bilety wstępu (pałac w Łańcucie, zamek w Kazimierzu, wstępy we Lwowie, rejs statkiem),
– ubezpieczenie NNW. 

Uwzględniamy wszystkie życzenia klienta dotyczące programu oraz trasy wycieczki