20.05.2006 r.
Galeria
Szkoły Podstawowe – dziewczęta 800 m
I |
Załęcka Anita | SP2 Kruszwica |
II | Kopczyńska Justyna | SP 2 Inowrocław |
III | Kaus Marta | SP 4 Inowrocław |
IV | Śmieszna Wiesława | SP 4 Inowrocław |
V | Kaczmarek Daria | SP Rusinowo |
Szkoły Podstawowe – chłopcy 1200 m
I |
Antol Jakub |
SP 6 Inowrocław |
II | Marek Łukasz | SP 4 Inowrocław |
III | Krawczak Marcin | SP Wola Wapowska |
IV | Banaśkiewicz Adrian | SP 2 Kruszwica |
V | Gunerka Jakub | SP 4 Inowrocław |
Wyniki Zespołowe – Szkoły podstawowe
I |
SP 4 Inowrocław |
II | SP 2 Kruszwica |
III | SP 6 Inowrocław |
Szkoły Gimnazjalne – dziewczęta 1000 m
I |
Wiatrowska Marta | Gimnazjum Złotniki Kuj. |
II | Worek Marta | Gimnazjum 1 Kruszwica |
III | Nickiel Arleta | Gimnazjum Janikowo |
IV | Sidoruk Agnieszka | Gimnazjum Gniewkowo |
V | Nowakowska Anna | Gimnazjum 1 Inowrocław |
Szkoły Gimnazjalne – chłopcy 1500 m
I |
Tepper Adam | Gimnazjum Sławęcinek |
II | Fuczyński Piotr | Gimnazjum Złotniki Kuj |
III | Springer Jakub | Gimnazjum 4 Inowrocław |
IV | Pakulski Michał | Gimnazjum 4 Inowrocław |
V | Nowakowski Jarosław | Gimnazjum Sławęcinek |
Wyniki Zespołowe – Szkoły gimnazjalne
I |
Gimnazjum Złotniki Kujawskie |
II | Gimnazjum Sławęcinek |
III | Gimnazjum Janikowo |
Szkoły Ponadgimnazjalne – dziewczęta 1200 m
I |
Burak Monika | ZSP Kruszwica |
II | Bernacka Justyna | III LO Inowrocław |
III | Wawrzyniak Weronika | III LO Inowrocław |
IV | Meller Anna | I LO Inowrocław |
V | Pabiańczyk Natalia | ZSP Kruszwica |
Szkoły Ponadgimnazjalne – chłopcy 2000 m
I |
Białka Remigiusz | II LO Inowrocław |
II | Chmielarz Sebastian | ZSP Kruszwica |
III | Sieracki Kamil | ZSP Ino Chemik |
IV | Jacewiak Dawid | ZSP Kruszwica |
V | Wasik Mariusz | ZSP Ino Ekonom |
Wyniki Zespołowe – Szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta
I |
II LO Inowrocław |
II | LO Kruszwica |
III | Mechan |
Wyniki Zespołowe – Szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy
I |
III LO Inowrocław |
II | ZSP Kruszwica |
III | I LO Inowrocław |
BIEG OTWARTY – kobiety
I |
Wiśniewska Agnieszka |
II | Karpińska Mariola |
III | Rybińska Alicja |
BIEG OTWARTY – mężczyźni
I |
Mathew Kosqei – Kenia |
II | Samson Napeyok – Kenia |
III | Micke Rotich – Kenia |