Koncesja turystyczna nr 3 z dnia 5.11.1999r. wydane przez Wojewodę Kujawsko - Pomorskiego
 

III BIEG ZWYCIĘSTWA

14.05.2005 r.

Galeria

 

Szkoły Podstawowe – dziewczęta 800 m

I

Worek Marta

SP 2 Kruszwica

II

Nickel Arleta

SP Janikowo

III

Pierzchała Agnieszka

SP Janikowo

IV

Pawlak Natalia

SP 4 Inowrocław

V

Bohonos Katarzyna

SP 1 Kruszwica

Szkoły Podstawowe – chłopcy 1200 m

I

Bultrowicz Paweł

Wola Wapowska

II

Gunerka Jakub

SP 4 Inowrocław

III

Tański Dawid

Wierzchosławice

IV

Kaliski Kamil

SP 9 Inowrocław

V

Ziółkowski Piotr

Rusinowo

Wyniki Zespołowe – Szkoły podstawowe

I

SP 4 Inowrocław

II

SP Janikowo

III

SP 2  Kruszwica

III

SP 11 Inowrocław

V

SP 2 Inowrocław

Szkoły Gimnazjalne – dziewczęta 1000 m

I

Urbaniak Natalia

Gimnazjum  1 Kruszwica

II

Burak Monika

Gimnazjum Żalinowo

III

Dąbrowska Monika

Gimnazjum 1 Kruszwica

IV

Wachowicz Iga

Gimnazjum 2 Kruszwica

V

Pabjańczyk Natalia

Gimnazjum 2 Kruszwica

Szkoły Gimnazjalne – chłopcy 1500 m

I

Jacewiak Dawid

Gimnazjum 2 Kruszwica

II

Fuczyński Piotr

Gimnazjum Złotniki Kuj.

III

Miklas Łukasz

Gimnazjum 3 Inowrocław

IV

Tepper Adam

Gimnazjum Sławęcinek

V

Śmiertka Tomasz

Gimnazjum Złotniki Kuj.

Wyniki Zespołowe – Szkoły gimnazjalne

I

Gimnazjum 2 Kruszwica

II

Gimnazjum Złotniki Kuj.

II

Gimnazjum 3 Inowrocław

IV

Gimnazjum 2 Inowrocław

V

Gimnazjum Gniewkowo

Szkoły Ponadgimnazjalne – dziewczęta 1200 m

I

Springer Marta

LO Kruszwica

II

Jańczak Natalia

II LO Inowrocław

III

Wleklińska Dagna

II LO Inowrocław

IV

Michalska Ewa

II LO Inowrocław

V

Pawłowska Martyna

III LO Inowrocław

Szkoły Ponadgimnazjalne – chłopcy 2000 m

I

Chmielarz Sebastian

ZSP Kruszwica

II

Białka Remigiusz

II LO Inowrocław

III

Domagała Łukasz

II LO Inowrocław

IV

Wasik Mariusz

ZSP 4 Inowrocław

V

Sieracki Kamil

ZSP 1 Inowrocław

Wyniki Zespołowe – Szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta

I

II LO Inowrocław

II

I LO Inowrocław

III

ZSP 1 Inowrocław

IV

III LO Inowrocław

V

ZSP Kruszwica

Wyniki Zespołowe – Szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy

I

II LO Inowrocław

II

ZSP Kruszwica

III

ZSP 1 Inowrocław

IV

III LO Inowrocław

V

I LO Inowrocław

BIEG OTWARTY – kobiety

I

Pierzyńska Kamila

II

Grzelczak Marta

III

Jańczak Natalia

IV

Kunkel Karolina

V

Dobrochowska Emilia

BIEG OTWARTY – mężczyźni

I

Konarski Przemysław – Brzyszkorzystaw

II

Stankiewicz Błażej ? Ostromecko

III

Warwas Piotr ? Kleczew

IV

Szabelski Łukasz ? Bydgoszcz

V

Basa Jacek ? Kruszwica

VI

Zieliński Krystian ? Kopce

najstarszy Brzewiński