8.05.2004 r.
Galeria
Szkoły Podstawowe – dziewczęta 800 m
I |
Pawlak Natalia | SP4 Inowrocław |
II | Marta Worek | SP 2 Inowrocław |
III | Paulina Jabłońska | SP 1 Inowrocław |
IV | Natalia Murawska | SP 2 Inowrocław |
V | Natalia Bielawska | SP 6 Inowrocław |
Szkoły Podstawowe – chłopcy 1200 m
I |
Michał Pakulski |
SP 6 Inowrocław |
II | Mateusz Lipiński | SP 2 Inowrocław |
III | Hubert Jankiewicz | SP 1 Inowrocław |
IV | Bartosz Pijar | SP 6 Inowrocław |
V | Kamil Górny | SP 4 Inowrocław |
Wyniki Zespołowe – Szkoły podstawowe
I |
SP 6 Inowrocław |
II | SP 2 Inowrocław |
III | SP 1 Kruszwica |
Szkoły Gimnazjalne – dziewczęta 1000 m
I |
Katarzyna Mrówczyńska | Gimnazjum 2 Inowrocław |
II | Pabiańczyk Natalia | Gimnazjum 2 Kruszwica |
III | Natalia Kwiecińska | Gimnazjum 2 Inowrocław |
IV | Karolina Szwydowska | Gimnazjum 2 Inowrocław |
V | Agata Michalska | Gimnazjum 2 Inowrocław |
Szkoły Gimnazjalne – chłopcy 1500 m
I |
Dawid Jaceniak | Gimnazjum 2 Kruszwica |
II | Michał Piaskowski | Gimnazjum 2 Inowrocław |
III | Adam Tepper | Gimnazjum Sławęcinek |
IV | Hubert Glubiak | Gimnazjum 3 Inowrocław |
V | Łukasz Miklas | Gimnazjum 3 Inowrocław |
Wyniki Zespołowe – Szkoły gimnazjalne
I |
Gimnazjum 2 Inowrocław |
II | Gimnazjum 3 Inowrocław |
III | Gimnazjum 2 Kruszwica |
Szkoły Ponadgimnazjalne – dziewczęta 1200 m
I |
Jańczak Natalia | II LO Inowrocław |
II | Marta Grzelczak | VIII LO Bydgoszcz |
III | Pęczkowska Anna | I LO Inowrocław |
IV | Joanna Kunkel | III LO Inowrocław |
V | Agnieszka Dziennik | ZSP 5 Inowrocław |
Szkoły Ponadgimnazjalne – chłopcy 2000 m
I |
Sebastian Chmielarz | ZSP Kruszwica |
II | Łukasz Szabelski | XI LO Bydgoszcz |
III | Łukasz Domagała | II LO Inowrocław |
IV | Błażej Tyburski | II LO Inowrocław |
V | Łukasz Bagrowski | I LO Inowrocław |
Wyniki Zespołowe – Szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta
I |
I LO Inowrocław |
II | III LO Inowrocław |
III | II LO Inowrocław |
Wyniki Zespołowe – Szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy
I |
II LO Kruszwica |
II | ZSP Kruszwica |
III | XI LO Bydgoszcz |
BIEG OTWARTY – kobiety
I |
Grzelczak Marta |
II | Kunkel Karolina |
III | Kaliska Natalia |
BIEG OTWARTY – mężczyźni
I |
Remigiusz Białka |
II | Łukasz Szabelski |
III | Arkadiusz Zielenkiewicz |
IV | Marcin Nizioł |
V | Michał Kowal |
VI | Dariusz Frydrych |
VII | Edmund Sikorski ?NAJSTARSZY? |