Koncesja turystyczna nr 3 z dnia 5.11.1999r. wydane przez Wojewodę Kujawsko - Pomorskiego
 

I BIEG ZWYCIĘSTWA

10.05.2003 r.

Galeria

Szkoły Podstawowe – dziewczęta 800 m

 

I Urbaniak Natalia SP 1 Kruszwica
II Mrówczyńska Katarzyna SP 4 Inowrocław
III Piątek Marta SP 10 Inowrocław
IV Dombek Dominika SP 11 Inowrocław
V Sulińska Daria SP 2 Kruszwica
VI Pawlak Natalia SP 4 Inowrocław
VII Pleba Katarzyna SP 2 Kruszwica
VIII Galert Natalia SP 2 Kruszwica
IX Czerwińska Anna SP 11 Inowrocław
X Wiśniewska Beata SP 11 Inowrocław
XI Mickula Magdalena SP 11 Inowrocław
XII Orzechowska Paulina SP 16 Inowrocław
XIII Bubacz Martyna SP 10 Inowrocław
XIV Borowska Paulina SP 4 Inowrocław
XV Kot Karolina SP 11 Inowrocław

 

 

Szkoły Podstawowe – chłopcy 1200 m

 

I

Tepper Adam SP 1 Jaksice
II Górny Kamil SP 4 Inowrocław
III Tabaczyński Radosław SP 6 Inowrocław
IV Kowalczyk Kamil SP 2 Inowrocław
V Pijor Bartosz SP 6 Inowrocław
VI Goczkowski Patryk SP 2 Inowrocław
VII Prokopiuk Piotr SP 4 Inowrocław
VIII Niewiadomski Tomasz SP 10 Inowrocław
IX Polak Radosław SP 2 Inowrocław
X Zawada Michał SP 4 Inowrocław
XI Tarnowski Paweł SP 2 Inowrocław
XII Kanarek Grzegorz SP 3 Inowrocław
XIII Jańczak Bartosz SP 10 Inowrocław
XIV Słotwiński Mateusz SP 16 Inowrocław
XV Konopa Filip SP 29 Bydgoszcz

 

 

Wyniki Zespołowe – Szkoły podstawowe – dziewczęta

 

I

SP 11 Inowrocław
II SP 4 Inowrocław
III SP 2 Kruszwica
IV SP 1 Kruszwica
V SP 10 Inowrocław
VI SP 16 Inowrocław

 

Wyniki Zespołowe – Szkoły podstawowe – chłopcy

 

I

SP 2 Inowrocław
II SP 4 Inowrocław
III SP 6 Inowrocław
IV SP 1 Jaksice
V SP 10 Inowrocław
VI SP 3 Inowrocław
VII SP 16 Inowrocław
VIII SP 29 Bydgoszcz

 

Wyniki Zespołowe – Szkoły podstawowe

 

I

SP 4 Inowrocław
II SP 2 Inowrocław
III SP 11 Inowrocław
IV SP 10 Inowrocław
V SP 2 Kruszwica
VI SP 6 Inowrocław
VII SP 1 Kruszwica
VIII SP 1 Jaksice
XIX SP 16 Inowrocław
X SP 3 Inowrocław

 

Szkoły Gimnazjalne – dziewczęta 1000 m

 

I

Nowakowska Malwina Gimnazjum Sławęcinek
II Pabiańczyk Natalia Gimnazjum 2 Kruszwica
III Burak Monika Gimnazjum Żalinowo
IV Meller Anna Gimnazjum 2 Inowrocław
V Polewska Paulina Gimnazjum 2 Inowrocław
VI Szwydowska Karolina Gimnazjum 2 Inowrocław
VII Burdak Natalia Gimnazjum 4 Inowrocław
VIII Pawlak Joanna Gimnazjum 4 Inowrocław
IX Juchacz Agata Gimnazjum 2 Inowrocław
X Budna Aneta Gimnazjum 4 Inowrocław
XI Worek Anna Gimnazjum 2 Inowrocław
XII Madej Katarzyna Gimnazjum 2 Inowrocław
XIII Szemrowicz Paulina Gimnazjum 4 Inowrocław
XIV Waszak Magdalena Gimnazjum 2 Inowrocław
XV Gertz Marika Gimnazjum 2 Inowrocław

 

Szkoły Gimnazjalne – chłopcy 1500 m

 

I

Wojciechowski Adam Gimnazjum 4 Inowrocław
II Białka Remigiusz Gimnazjum 2 Inowrocław
III Chmielarz Sebastian Gimnazjum 2 Kruszwica
IV Domagała Łukasz Gimnazjum Żalinowo
V Białka Eligiusz Gimnazjum 2 Inowrocław
VI Motyka Bartosz Gimnazjum 1 Inowrocław
VII Piechocki Roman Gimnazjum Żalinowo
VIII Jacewiak Dawid Gimnazjum 2 Kruszwica
IX Dobrowolski krystian Gimnazjum Żalinowo
X Stajowski Mirosław Gimnazjum 2 Inowrocław
XI Kaźmierski Bartosz Gimnazjum 4 Inowrocław
XII Welon Damian Gimnazjum 1 Inowrocław
XIII Wiśniewski Leszek Gimnazjum 2 Inowrocław
XIV Worek Piotr Gimnazjum 2 Inowrocław
XV Kopczyński Szymon Gimnazjum 2 Inowrocław

 

Wyniki Zespołowe – Szkoły gimnazjalne – dziewczęta

 

I

Gimnazjum 2 Inowrocław
II Gimnazjum 4 Inowrocław
III Gimnazjum Sławęcinek

 

Wyniki Zespołowe – Szkoły gimnazjalne – chłopcy

 

I

Gimnazjum 2 Inowrocław
II Gimnazjum Żalinowo
III Gimnazjum 4 Inowrocław
IV Gimnazjum 1 Kruszwica

 

Wyniki Zespołowe – Szkoły gimnazjalne

 

I

Gimnazjum 2 Inowrocław
II Gimnazjum 4 Inowrocław
III Gimnazjum Żalinowo
IV Gimnazjum 2 Kruszwica
V Gimnazjum Sławęcinek

 

Szkoły Ponadgimnazjalne – dziewczęta 1200 m

 

I

Jańczak Natalia II LO Inowrocław
II Majewska Kornelia I LO Inowrocław
III Pęczkowska Anna I LO Inowrocław
IV Malicka Wioleta I LO Inowrocław
V Barczak Izabela I LO Inowrocław
VI Oleszczuk Iza III LO Inowrocław
VII Wojtasik Anna I LO Inowrocław
VIII Kunkel Karolina I LO Inowrocław
IX Kowalska Ewa ZSP 2 Inowrocław
X Kunkel Joanna III LO Inowrocław
XI Ćwikła Karolina II LO Inowrocław
XII Delekta Magdalena III LO Inowrocław
XIII Grabowska Dorota ZS Kruszwica
XIV Kamińska Paulina III LO Inowrocław
XV Lisowska Agata III LO Inowrocław

 

Szkoły Ponadgimnazjalne – chłopcy 2000 m

 

I

Łaganowski Łukasz II LO Inowrocław
II Wizioł Marcin Chemik
III Skonieczka Marcin III LO Inowrocław
IV Kamiński Radosław ZS Kruszwica
V Zielenkiewicz Arkadiusz II LO Inowrocław
VI Bagrowski Łukasz I LO Inowrocław
VII Sobieraj Krzysztof Chemik
VIII Andrzejewski Wojtek LO Kruszwica
IX Drzewicki Radosław III LO Inowrocław
X Siemianowski Damian Ekonimik
XI Jacewiak Paweł ZS Kruszwica
XII Staszków Radosław Chemik
XIII Michalczyk Rafał ZS Kruszwica
XIV Niemczak Marcin II LO Inowrocław
XV Wachulec Aleksander I LO Inowrocław

 

Wyniki Zespołowe – Szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta

 

I

I LO Inowrocław
II II LO Inowrocław
III III LO Inowrocław
IV ZSP 2 Inowrocław
V ZS Kruszwica

 

Wyniki Zespołowe – Szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy

 

I

II LO Inowrocław
II Chemik
III III LO Inowrocław
IV ZS Kruszwica
V I LO Inowrocław
VI LO Kruszwica
VII Ekonomik

 

BIEG OTWARTY – 3000 m

 

I

Walkiewicz Łukasz
II Doręda Piotr
III Powalski Adrian
IV Hasa Jacek
V Olszewski Rafał
VI Polatowski Kamil
VII Zawadzki Robert
VIII Soiński Jacek
IX Przycki Sylwester
X Winiecki Dawid
XI Szymborski Marcin
XII Górski Adam
XII Kasprzak Andrzej
XIV Wiśniewski Zbigniew
XV Skupień Daniel
XVI Lubawy Krzysztof
XVII
XVIII Pilichowski Janusz
XIX Moruzgała Pzremysław
XX Pyrek Tomasz
XXII Kukier Michał
XXIII Sikorski Edmund
XXIV Jędrasik Stanisław
XXV Kaczor Marek
XXVI
XXVII
XXVIII
XXIX Pawliński Emil
XXX