Koncesja turystyczna nr 3 z dnia 5.11.1999r. wydane przez Wojewodę Kujawsko - Pomorskiego
 

I BIEG PIASTOWSKI

17.05.2008 r.

Galeria

 

Półmaraton

Mężczyźni klasyfikacja generalna:

MICHAEL KARONEI (Kenia) (1:06,03)

PAUL NGETICH (Kenia) (1:06,30)

HYCHUN YURY (Ukraina) (1:06,50)

DUDYCZ RADOSŁAW (Słupsk) (1:07,03)

MACZYŃSKI GRZEGORZ (TKKF Kolejarz Bydgoszcz (1:16,04)

SZYMANDERA PAWEŁ (NZ Toruń) (1:16,56)

 

Kobiety klasyfikacja generalna:

 SOBAŃSKA MAŁGORZATA (Luks Korfantów) (1:16,03)

PARADOWSKA RENATA (Enervitteam Piaseczno) (1:18,11)

BURKOWSKA OLENA (Ukraina) (1:20,32)

MELOCH ARLETA (GKS Olimpia Grudziądz) (1:21,15)

TUWALSKA MAŁGORZATA (Grabowiec k/Gdańska) (1:32,12)

BUNIEWSKA ELŻBIETA (NZ Ostróda) (1:33,46)

K A T E G O R I E        W I E K O W E

kategoria mężczyzn 18-35 lat
1. Sebiastian Chmielarz Bydgoszcz (1:17,21)
2. Mariusz Adamkiewicz Koło (1:19,46)
3. Łukasz Zimmer Inowrocław (1:20,20)

kategoria 36-50
1. Jacek Kowalski Ciechanów (1:20,0)
2. Krzysztof Węglewski Mogilno (1:24,36)
3. Janusz Zakrzewski Mogilno (1:29,10)

kategoria powyżej 50 lat
1. Jan Łuc Swarzędz (1:24,52)
2. Mieczysław KociuckiToruń (1:28,20)
3. Henryk Witt Toruń (1:32,45)

kategoria Kobiet 18-35 lat
1. Elżbieta Tuwalska Grabowiec k/Gdańska (1:34,53)
2. Violetta Leszczyńska Inowroclaw (1:54,22)

kategoria powyżej 35 lat
1. Ewa Olkuśnik Pruszków (1:48,56)
2. Małgorzata Kubiak Inowrocław (1:53,28)
3. Maria Pietrzak Bydgoszcz (2:13,22)

Puchar dla najstarszej zawodniczki otrzymała Maria Pańczak.
Puchar dla najstarszego zawodnika otrzymał Zdzisła Mielcarek.
Puchar dla najlepszego zawodnika zagranicznego otrzymał Michael Karonei (Kenia).
Puchar dla najlepszego zawodnika z Inowrocławia otrzymał Łukasz Zimmer.
Statuetkę dla najmłodszej uczestniczki odebrała Olena Burkowska z Ukrainy.

Szkoły podstawowe

Kategoria dziewczęta 800 m
1. Anna Wieloch SP 2 Inowrocław
2. Kamila Agaciak SP 6 Inowrocław
3. Justyna Juchacz ZSI Inowroclaw

Kategoria chłopcy 1200 m
1. Radosław Banasz SP Sławsk Wielki
2. Krzysztof Lampka SP Jaksice
3. Jarek Zacharzewski SP2 Inowrocław

Szkoły gimnazjalne

Kategoria dziewczęta 1000 m
1. Sylwia Szymańska Gim. 1 Kruszwica
2. Magda Pijanowska Gim Rojewo
3. Justyna Kopczyńska Gim. 3 Inowrocław

Kategoria chłopcy 1500 m
1. Krzysztof Chmielarz Gim. 1 Kruszwica
2. Łukasz Basiński Gim. Sławęcinek
3. Paweł Bogucki Gim 32 Bydgoszcz

Szkoły ponadgimnazjalne

Kategoria dziewczęta 3000 m
1. Monika Burak ZSP Kruszwica
2. Karolina Karnas ZSH Bydgoszcz
3. Alicja Owczarz I LO Inowrocław

Kategoria chłopcy 3000 m
1. Kamil Sieracki Chemik Inowrocław
2. Adam Tepper II LO Inowrocław
3. Dawid Jacewiak ZSP Kruszwica

Szkoły podstawowe punktacja łączna
1. SP 2 Inowrocław pkt. 138
2. SP 6 Inowrocław pkt. 94
3. ZSI Inowrocław pkt. 64

Gimnazja punktacja łączna
1. Gim nr 1 Kruszwica pkt. 158
2. Gim. Sławęcinek pkt. 119
3. Gim 2 Kruszwica 115